dobry hydraulik

Cieknie kran? Pękła rura? Awaria? Zadzwoń!

  Instal-Marco Zdzisław Przydanek -
ul. Łąkowa 19, 61-160 Wiórek k. Poznania

+48 605 04 55 22   +48 605 22 11 56

Cennik usług hydraulicznych w Poznaniu

Odpowiedni plan instalacji hydraulicznej to jeden z najważniejszych elementów, niezbędnych podczas kompleksowego remontu lub budowy domu. Aby zyskać pewność, iż prace te, zostaną wykonane w sposób precyzyjny i staranny, warto skorzystać z usług doświadczonego hydraulika. Usługi hydrauliczne w mieście Poznań różnią się od siebie cenowo, dlatego sam cennik jest kwestią dość elastyczną. Wpływ na koszt końcowy ma wiele czynników, m.in. poziom skomplikowania prac wykonywanych przez specjalistę, staż fachowca, a dodatkowo ceny materiałów, które trzeba dodatkowo zakupić na potrzeby pracy. Należy przy tym pamiętać, że podatek VAT dla osób fizycznych na tego typu prace wynosi 8%, zaś dla reszty podmiotów – 23%.

Instalacja centralnego ogrzewania lub wodno-kanalizacyjna, w mieście Poznań, waha się cenowo od 120 do 190 zł. Za pozostałe – drobne usługi hydrauliczne, tj. zamontowanie baterii, umywalek czy brodzików do prysznica, wystarczy zapłacić już od 50 zł od sztuki. Wsparcie hydraulika przy podstawowych pracach nie wiąże się więc z dużymi kosztami. Wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem.

Instalacje hydrauliczne, biały montaż – cennik

Usługi, które na terenie miasta Poznań, świadczy profesjonalny hydraulik, wykonywane są z najwyższą starannością. Klienci cenią sobie fachowe podejście, rzetelność i kompleksowość przeprowadzanych prac. Oprócz usług takich, jak instalacja centralnego ogrzewania czy kanalizy wodnej, specjaliści podejmują się także mniejszych prac, m.in. przerób lub adaptacji, a także białego montażu związanego z wykańczaniem łazienek, toalet i pokojów kąpielowych.

Doświadczony hydraulik może podjąć się także wykonania przyłącza wewnętrznego oraz zewnętrznego.

Najważniejsze jednak, że przy usługach, świadczonych na terenie miasta Poznań, nie obowiązuje stały cennik. Wszystkie instalacje oraz montaże ustalane są w sposób indywidualny, podczas konsultacji fachowców z klientami. Dzięki temu istnieje możliwość omówienia stopnia trudności zleceń oraz ewentualnego zakupu dodatkowych materiałów. Na podstawie wywiadu, klientowi, jeszcze przed przystąpieniem hydraulików do pracy, dostarczana jest wstępna wycena zlecenia. Zawiera ona zarówno koszt robocizny, jak i wspomnianych materiałów. W ten sposób odbiorca ma świadomość, w jaki sposób będzie kształtowała się cena przeprowadzanych zabiegów. Jeśli usługi obejmują naprawienie usterki, a nie skomplikowane instalacje, hydraulik dokonuje wyceny na miejscu, po uprzednim zapoznaniu się z awarią lub demontażem urządzenia sanitarnego. Każdorazowo jednak, stosuje się pewną bazę, która opisuje koszty, jakie niosą za sobą poszczególne instalacje, montaże, adaptacje i inne zabiegi. Wstępny cennik przedstawiany jest przez pracownika. Za każdym razem hydraulik na życzenie klienta może wyjaśnić, na czym będzie polegała określona praca oraz jakie działania zamierza podjąć, by zlecenie zrealizować kompleksowo. Na podstawie tego ustalono następujący cennik:

 • Demontaż zużytych punktów hydraulicznych
 • Demontaż zużytej instalacji hydraulicznej (metalowej) + kucie
 • Montaż i podejście stelaża
 • Instalacja zestawu hydroforowego
 • Prace hydrauliczne
 • Instalacja wodno-kanalizacyjna
 • Podejście wodno-kanalizacyjne
 • Odpowietrzenie kanalizacji
 • Wyjścia kanalizacji pod ławą
 • Kucie + wykonywanie pionów kanalizacyjnych
 • Instalacja kratek wentylacyjnych
 • Instalacja drzwi rewizyjnych
 • Instalacja centralnego ogrzewania

Hydraulik Poznańprojekt + realizacja: strefareklamy.com