dobry hydraulik

Cieknie kran? Pękła rura? Awaria? Zadzwoń!

  Instal-Marco Zdzisław Przydanek -
ul. Łąkowa 19, 61-160 Wiórek k. Poznania

+48 605 04 55 22   +48 605 22 11 56

Instalacja centralnego ogrzewania Poznań

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez firmę jest instalacja centralnego ogrzewania, realizowana na terenie miasta Poznań. Oferta ta skierowana jest nie tylko do mieszkańców domów jednorodzinnych czy budynków wielorodzinnych. Instalację centralnego ogrzewania naszej firmie zlecić mogą również właściciele hal, magazynów, firm lub obiektów użyteczności publicznej zlokalizowanych w Poznaniu.

instalacje sanitarne i gazowe, instalacje centralnego ogrzewania

Instalację można wykonać, używając rur miedzianych systemem lutowanym czy zaprasowywanym lub też z rur stalowych. Dbając o najwyższe bezpieczeństwo oraz pierwszą klasę świadczonych prac, specjaliści bazują wyłącznie na trwałych materiałach, sprowadzanych prosto od światowych dostawców.

Systemy rur ogrzewania centralnego

By zadbać o odpowiednie działanie całego systemu, warto wybrać sprawdzone sekwencje rur:

 • System TECEflex
 • Uniwersalny, funkcjonalny, wielowarstwowy, wykorzystywany przy instalacjach sanitarnych, grzewczych lub sprężonego powietrza, w wyniku czego nie zmienia kształtu oraz struktury, podczas docinania na wymiar. Aluminiowy płaszcz zapewnia wielowarstwową barierę antydyfuzyjną. Rury są wysokoodporne na korozję oraz inhibitory grzewcze, a także wytrzymałe podczas zaginania i trwałe. Atrakcyjne wizualnie, z uwagi na białą barwę warstwy zewnętrznej.
 • System KAN-therm press
 • System nowoczesny, rury wykonane z polietylenu. Wykorzystywany w sposób dość uniwersalny, np. jako wewnętrzna instalacja wodna lub centralnego ogrzewania i chłodzenia. Systemy są odporne na zarastanie kamieniem.
 • System KAN-therm steel
 • Wykonany z wysokojakościowej stali węglowej, przeznaczony do modernizacji zużytych instalacji w bloku mieszkalnym lub kamienicy. Rury z tego systemu, można dowolnie zestawiać z systemami tworzywowymi. Są odporne zarówno na bardzo niskie, jak i bardzo wysokie temperatury.

Każde zlecenie związane z instalacją rozpoczyna się wstępnym przygotowaniem całkowitej instalacji rurowej. W dalszej kolejności przechodzi się do montażu grzejników oraz kotła. Miejsce montażu wskazuje uprzednio klient. Każda instalacja centralnego ogrzewania traktowana jest w sposób odrębny. Dzięki temu specjaliści dokładają wszelkich starań do tego, by klienci byli w pełni usatysfakcjonowani wykonaną pracą. Tuż po skończeniu zabiegów związanych z montażem, dokonuje się dokładnej oceny, sprawdzając szybkość działań oraz kontrolując jakość.

Usługi instalacji centralnego ogrzewania

Z uwagi na rodzaj wykonywanych instalacji, specjaliści podejmują się między innymi montażu:

 • instalacji z pompą ciepła,
 • instalacji z kotłem węglowym,
 • instalacji z kotłem olejowym,
 • instalacji z kotłem na pelet,
 • instalacji z kotłem gazowym,
 • ogrzewania podłogowego

Klienci z miasta Poznań, mogą także skorzystać z porad dotyczących wyboru odpowiednich kotłów, grzejnika lub rur. Zatrudniani hydraulicy i pozostali fachowcy, chętnie podzielą się z Państwem wiedzą na temat kotłów olejowych, węglowych i gazowych, wskazując zarówno dobre, jak i złe strony poszczególnych propozycji. Istnieje także możliwość uzyskania wskazówek dotyczących zasad, których należy się trzymać, aby uzyskać sprawną i bezawaryjną instalację.

© 2019 Hydraulik Poznańprojekt + realizacja: strefareklamy.com