dobry hydraulik

Cieknie kran? Pękła rura? Awaria? Zadzwoń!

  Instal-Marco Zdzisław Przydanek -
ul. Łąkowa 19, 61-160 Wiórek k. Poznania

+48 605 04 55 22   +48 605 22 11 56

Instalacje gazowe Poznań

Ogrzewanie gazem to nie tylko bezobsługowe użytkowanie, ale także wysoki komfort. Jednak wciąż niewiele osób decyduje się na montaż tego typu instalacji, głównie z obawy o bezpieczeństwo. Współczesne instalacje gazowe są bezawaryjne, a co najważniejsze, nie stwarzają zagrożenia wybuchem gazu. Podstawowym warunkiem jest jednak ich prawidłowy montaż oraz odpowiednia eksploatacja. Dlatego też przede wszystkim montaż instalacji gazowych warto powierzyć specjalistom z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

Instalacje gazowe – profesjonalne usługi w Poznaniu

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje gazowe na terenie miasta Poznań, gwarantując profesjonalizm oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Najwyższa jakość naszych działań wynika z bogatego doświadczenia, którym mogą pochwalić się fachowcy. Gaz doprowadzamy do budynków mieszkalnych głównie przy wykorzystaniu giętkich rur polietylenowych, które są następnie podłączane do sieci gazowej przy pomocy trójnika. W celu zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa, rury te przysypuje się ziemią i na nich umieszcza specjalną żółtą folię (pełni ona przede wszystkim rolę ostrzegawczą przed uszkodzeniem rur, np. w trakcie ich odkopywania).

Każda wykonywana przez nas instalacja gazowa domu jednorodzinnego czy innego budynku w Poznaniu stanowi układ przewodów i urządzeń, składając się z:

  • szafki gazowej z gazomierzem,
  • przyłącza poprowadzonego od gazociągu,
  • kurka głównego,
  • dopływu rozdzielającego,
  • przewodów użytkowych, skierowanych do konkretnych urządzeń gazowych.

Klientom z miasta Poznań poza profesjonalnym montażem instalacji gazowych, oferujemy również pomoc i fachowe doradztwo w zakresie doboru rur (mogą to być rury twarde z miedzi bądź rury stalowe bez szwu lub ze szwem) i domowych odbiorników gazu (kocioł gazowy, kominek gazowy, kuchnia gazowa, itp.).

Cennik usług oferowanych przez firmę jest orientacyjny i elastyczny. Cena będzie zależała od specyfiki każdego zlecenia. Każdy klient może liczyć na wstępny kosztorys planowanych prac.

Hydraulik Poznańprojekt + realizacja: strefareklamy.com