dobry hydraulik

Cieknie kran? Pękła rura? Awaria? Zadzwoń!

  Instal-Marco Zdzisław Przydanek -
ul. Łąkowa 19, 61-160 Wiórek k. Poznania

+48 605 04 55 22   +48 605 22 11 56

Pogotowie kanalizacyjne – Poznań

W celu pozbycia się awarii instalacji sanitarnej lub deszczowej, warto skorzystać z usług, jakie na terenie miasta Poznań świadczy pogotowie kanalizacyjne. Specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie zbierane latami, pozwala na niezwłoczne rozwiązywanie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Problemy kanalizacyjne takie jak: naprawy wykopowe i bezwykopowe, czyszczenie rurociągów lub usuwanie awarii, wykonywane są przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Oferta ta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do firm lub instytucji zlokalizowanych na terenie miasta Poznań. W przypadku jakichkolwiek awarii kanalizacyjnych, gwarantowana jest natychmiastowa reakcja i niezwłoczne usunięcie awarii. Niezależnie od pory zgłoszenia, hydraulik błyskawicznie dociera pod wskazany adres.

Usługi kanalizacyjne

Wśród usług świadczonych przez pogotowie kanalizacyjne, wyróżniono m.in.:

  • czyszczenie i udrażnianie kanalizacji
  • odmrażanie rur – topienie czopów lodowych, zalegających we wnętrzach rur kanalizacyjnych, które uniemożliwiają swobodny przepływ wody
  • czyszczenie separatorów tłuszczy wraz z utylizacją
  • dobijanie ciśnienia do prób rurociągów
  • monitoring instalacji wraz z raportem zapisanym na płycie CD i DVD

W pierwszej kolejności, pogotowie kanalizacyjne ustala przyczynę usterki, którą mogą być np.: przecieki, nieszczelności, powstałe zatory kanalizacyjne czy inne problemy. Następnie dobierana jest odpowiednia metoda usunięcia awarii. W zakresie udrażniania, czyli najpopularniejszej usługi, stosowane są dwie – mechaniczna oraz ciśnieniowa. Podczas każdej interwencji, wykorzystuje się wysokojakościowy, specjalistyczny sprzęt, który pochodzi od producentów uznanych w branży. Doświadczenie w obsłudze rozmaitych systemów wodno-kanalizacyjnych pozwala na pracę zarówno z kanalizacjami deszczowymi czy sanitarnymi, ale też studniami rewizyjnymi, pionami kanalizacyjnymi, przepompowniami i osadnikami.

Hydraulik Poznańprojekt + realizacja: strefareklamy.com